Soodus

Väikelaevajuhi kursus TARTU (ESTR-1) 12.jaan. 2022

385.00 

K ja N õhtuti kell: 17.30-20.30

Kohad täis

 

Tootekood: 2022-TARTU-(ESTR-1) 12.jaan. Kategooria:

Lisainfo ja tingimused

Kursuse, eksami ja praktikate aegasid lisandub jooksvalt juurde ja neid on võimalik hiljem ka muuta või ostetud kursust edasi kinkida!

Pärast registreerimist kursusele ja selle tasumist või osalist tasumist aktiveerub  Teie Mugavusõppe konto, mis annab ligipääsu  õppimist lihtsutavatele materjalidele ja testidele veebikeskkonnas.

NB! Praktikatetel soovitame käia ära esimestel võimalustel.  Neid saab teha enne kursuse algust, enne eksamit kui ka pärast eksamit 6 kuu jooksul. Järjekord on vaba.

Erikokkuleppel võimalikud uued ajad ja kohad. Võta meiega ühendust!

KLASSIRUUMIDE ASUKOHAD

Varajasele registreerujale kehtib soodushind:
395.- kuni 2 kuud enne kursuse algust
415.- kuni 1 kuu enne kursuse algust
425.- tavahind

Noortele, alla 20.a. kehtib sooduskood NOOREDMERELE, mis annab 60.- eurose allahindluse!

VÄIKELAEVAJUHI KURSUS – PAADIJUHILUBADE KOOLITUS

Väikelaevajuhi tunnistus annab Sulle õiguse olla “Kapten” kogupikkusega kuni 24 meetrisel purje- või mootorlaeval kogu maailma meredel.

Väikelaevajuhi väljaõpe koosneb:
Teoreetiline väljaõpe, 60 akadeemilist tundi 6-7 nädala jooksul, 2 korda nädalas
Laevasõidu praktika, 10 akadeemilist tundi

Kursuse lõpus tuleb sooritada eksam, mis koosneb vähemalt 30 küsimusega testist ja kaarditööst. Test on sooritatud kui õigeid vastuseid on vähemalt 85%. See tähendab, et võib olla 4 viga. Kaarditöö on arvestuslik.

Väikelaeva või jeti juhtimise õigust tõendavat luba või selle duplikaati saab taotleda peale eksami, praktikasõitude sooritamist ning peale vastava teate e-maili teel saamist, maanteeameti e-teeninduse kaudu või maanteeameti esinduses . Riigilõiv 20/26.- eurot.