Elmo Saul

Mart Noorma,  Tartu Ülikooli Kosmose- ja kaitsetehnoloogia professor:

“Elmo on sündinud õpetaja, väga sõbralik ja toetav. Tema selgitused aitavad õppijatel leida häid seoseid, et uued teadmised kauaks meelde jääks. Elmo põnevad jutud oma mersõidukogemustest on pingsa õppimise kõrval väga heaks vahelduseks. Kuid lihtsalt ta läbi ei lase, korralikult tuleb kõik asjad selgeks saada, et paadiluba saada.”

Instruktor Elmo Saul on kogenud purjetaja nii Eestis kui ookeani vetel. Üle 10 aasta kogemusi kiirkaatritel ja ookeanipurjetamises. Töötanud eralaevade kaptenina Vahemerel, Kanaaridel ja Läänemerel, sealhulgas Rootsi- ja Soome saarestikus. Elmo koolitustel saab aastas väikelaevajuhi tunnistuse üle 100 kursandi. 

Seilatud mered: Eesti, Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Taani, Saksamaa, Hollandi, Belgia, Inglismaa, Hispaania, Portugal, Gibraltar, Itaalia, Prantsusmaa, Malta, Kanaari saared, Madeira saared, Bora Bora, Tahiti, Prantsuse polüneesia, jne.

– Laevakapten kuni 200 GT (MCA – Inglise) 
– Väikelaevajuhi tunnistus
(Eesti) 
– Raadioside GMDSS ROC
– Nõuni Purjeklubi asutaja
– Pärnu Jahtklubi liige  

Huvitavat lugemist: Purjelaev Wesipruul teekond Pärnust Tenerifele

Kui elad kaugel, siis see on parim võimalus õppida ja teha väikelaeva load! www.puri24.ee Järgmine kursus Pirital juba 17.jaanuar. Tee KINGITUS. Info ja registreerimine siin: https://www.puri24.ee/toode/vaikelaevajuhi-kursus-pirita-24pir-es-1-17-jaanuar-2024/ #puri24.ee #saulsailing #purjetamine #paadiload #väikelaevaload Järgmine kursus juba 15.jaanuar. Tee KINGITUS. Info ja registreerimine siin: https://www.puri24.ee/toode/vaikelaevajuhi-kursus-tartu-24tar-es-1-15-jaan-2024/ #puri24.ee #saulsailing #purjetamine #paadiload #väikelaevaload Vabanes 1 kahekohaline kajut. Tule ise või tee üllatus oma lähedasele. Kariibid 06.-20. jaanuar 2024 Kirjuta või helista elmo@puri24.ee Tel 5110574 www.saulsailng.ee Tule meiega sinistele vetele ja tee laevaload. Hetkel Ibiza imelisel rannikul mahe seilamine, hea toit ja tore seltskond! #saulsailing #puri24.ee Jürile laevaload kevadeks kätte! Nüüd on õige aeg: https://www.puri24.ee/tootekategooria/vaikelaevajuhi-kursused/paadijuhiload-tartu/ VÄIKELAEVAJUHI KURSUSED 2022 kuni 24.dets. SOODUSHIND Registreeru kohe puri24.ee Tallinnas Tartus ja mujal Eestis! Kohtade arv on piiratud! Hakkab jälle pihta purjetamine Horvaatias. 2021 Sunnitud pausi soojades vetes purjetamisest leevendame soojade mälestustega ⛵️ ja teeme plaane paremateks päevadeks. Õnneks Eestis veel hooaeg pisut aega kestab. #purjetamine #horvaatia #saulsailing