Elmo Saul

Mart Noorma,  Tartu Ülikooli Kosmose- ja kaitsetehnoloogia professor:

“Elmo on sündinud õpetaja, väga sõbralik ja toetav. Tema selgitused aitavad õppijatel leida häid seoseid, et uued teadmised kauaks meelde jääks. Elmo põnevad jutud oma mersõidukogemustest on pingsa õppimise kõrval väga heaks vahelduseks. Kuid lihtsalt ta läbi ei lase, korralikult tuleb kõik asjad selgeks saada, et paadiluba saada.”

Instruktor Elmo Saul on kogenud purjetaja nii Eestis kui ookeani vetel. Üle 10 aasta kogemusi kiirkaatritel ja ookeanipurjetamises. Töötanud eralaevade kaptenina Vahemerel, Kanaaridel ja Läänemerel, sealhulgas Rootsi- ja Soome saarestikus. Elmo koolitustel saab aastas väikelaevajuhi tunnistuse üle 100 kursandi. 

Seilatud mered: Eesti, Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Taani, Saksamaa, Hollandi, Belgia, Inglismaa, Hispaania, Portugal, Gibraltar, Itaalia, Prantsusmaa, Malta, Kanaari saared, Madeira saared, Bora Bora, Tahiti, Prantsuse polüneesia, jne.

– Laevakapten kuni 200 GT (MCA – Inglise) 
– Väikelaevajuhi tunnistus
(Eesti) 
– Raadioside GMDSS ROC
– Nõuni Purjeklubi asutaja
– Pärnu Jahtklubi liige  

Huvitavat lugemist: Purjelaev Wesipruul teekond Pärnust Tenerifele

Nüüd on õige aeg: https://www.puri24.ee/tootekategooria/vaikelaevajuhi-kursused/paadijuhiload-tartu/ VÄIKELAEVAJUHI KURSUSED 2022 kuni 24.dets. SOODUSHIND Registreeru kohe puri24.ee Tallinnas Tartus ja mujal Eestis! Kohtade arv on piiratud! Hakkab jälle pihta purjetamine Horvaatias. 2021 Sunnitud pausi soojades vetes purjetamisest leevendame soojade mälestustega ⛵️ ja teeme plaane paremateks päevadeks. Õnneks Eestis veel hooaeg pisut aega kestab. #purjetamine #horvaatia #saulsailing Holland on tõesti tuulikute maa ☺️ #purjetamine #saulsailing #purjetamisreis #holland Isegi merel on võimalik kiirust ületada 😀 #purjetamine #saulsailing #10knots Hollandis ei ole purjejahiga sildumine oma kodu välisukse ette mitte luksus vaid normaalsus.. #purjetamine #saulsailing #holland🇳🇱 Meie laevastik on Muhu Väinast kodusadamatesse jõudnud ja valmis 24.-26.07 mõne seltskonnaga Ruhnu või Kihnu purjetama. Sõnum teele kui tahad merele ja saartele. #purjetamine #puhkaeestis Saul Sailing on esindatud ka väinas ⛵️#muhuväinaregatt2020 #saulsailing #jahtwindwalker Järgmisel nädalalõpul toimub Kihnu saunafest. Ja meil on veel üks purjejaht vaba, et sind ja sinu sõpru saarele viia! 👉 Broneeri: +372 523 7785 Kes ees see meremees ⛵️ #puhkaeestis #visitkihnu #kihnu #purjetamine