KÕIGILE TESTID, VIDEOD ja LINGIKOGU

Saul Sailingu mugavusõppe keskkond on kõigile avatud ja tasuta. Isegi kui sa soovid lihtstal tutvuda, õppida omal käel eksternina või õpid mõnes teises väikelaevajuhi kursusi korraldavas koolis.

Sujuvaks toimimiseks tuleb kasutajal enda isik siiski tuvastada ja sisestada enda kontaktid. Loodav konto seotoakse Teie isikukoodiga.

Meid kõiki ootab tasuta:

Saul Sailingu kursantidele:

 

Õppevideod

01 Merekaardid

02 Rumbid

03 Tõeline kurss (TK)

04 Variatsoon

05 Magnetkompass

06 Magnet kurss (MK)

07 Dev. / Kompassikurss (KK)

08 Elmo Sauli Sõlmetuba

09 Sõlmede sissejuhatus

10 Seasõrg-veebling pollarile

11 Sildumisots rõnga külge

12 Ots knaapi “kaheksaga”

13 Õigesõlm e. Meremehesõlm

14 Soodisõlm

15 Paalisõlm

16 Paalisõlm ümber keha

Jürile laevaload kevadeks kätte! Nüüd on õige aeg: https://www.puri24.ee/tootekategooria/vaikelaevajuhi-kursused/paadijuhiload-tartu/ VÄIKELAEVAJUHI KURSUSED 2022 kuni 24.dets. SOODUSHIND Registreeru kohe puri24.ee Tallinnas Tartus ja mujal Eestis! Kohtade arv on piiratud! Hakkab jälle pihta purjetamine Horvaatias. 2021 Sunnitud pausi soojades vetes purjetamisest leevendame soojade mälestustega ⛵️ ja teeme plaane paremateks päevadeks. Õnneks Eestis veel hooaeg pisut aega kestab. #purjetamine #horvaatia #saulsailing Holland on tõesti tuulikute maa ☺️ #purjetamine #saulsailing #purjetamisreis #holland Isegi merel on võimalik kiirust ületada 😀 #purjetamine #saulsailing #10knots Hollandis ei ole purjejahiga sildumine oma kodu välisukse ette mitte luksus vaid normaalsus.. #purjetamine #saulsailing #holland🇳🇱 Meie laevastik on Muhu Väinast kodusadamatesse jõudnud ja valmis 24.-26.07 mõne seltskonnaga Ruhnu või Kihnu purjetama. Sõnum teele kui tahad merele ja saartele. #purjetamine #puhkaeestis Saul Sailing on esindatud ka väinas ⛵️#muhuväinaregatt2020 #saulsailing #jahtwindwalker