e-konsultatsioon (VLJ)

95.00 

Konsultatsioonid kokkuleppel!

Mootorlaeva praktika
Purjelaeva praktika
Eesnimi
Perekonnanimi
Isikukood
Telefon
E-mail
Kategooriad: ,

Lisainfo ja tingimused

VÄIKELAEVAJUHI kursuse, eksami ja praktikate aegasid lisandub jooksvalt juurde ja neid on võimalik hiljem ka muuta või ostetud kursust edasi kinkida!

Pärast registreerimist kursusele ja selle tasumist või osalist tasumist aktiveerub  Teie Mugavusõppe konto, mis annab ligipääsu  õppimist lihtsutavatele materjalidele ja testidele veebikeskkonnas.

NB! Praktikatetel soovitame käia ära esimestel võimalustel.  Neid saab teha enne kursuse algust, enne eksamit kui ka pärast eksamit 6 kuu jooksul. Järjekord on vaba.

Erikokkuleppel võimalikud uued ajad ja kohad. Võta meiega ühendust!

KLASSIRUUMIDE ASUKOHAD

VÄIKELAEVAJUHI KURSUSTE JA AEGADE MUUTMISE HINNAD:

Varajasele registreerujale kehtib soodushind:
465.- kuni 2 kuud enne kursuse algust (sisaldab praktikaid ja eksamit)*
480.- kuni 1 kuu enne kursuse algust (sisaldab praktikaid ja eksamit)*
495.- tavahind (sisaldab praktikaid ja eksamit)*

*Kui kursant on registreerinud end praktikale aga ei tule kohale või pole enda aega tühistanud 48 h enne praktika toimumist, siis uue praktika hind on 75.- euri praktika kohta.

*Kui kursant on registreerinud end kursusele aga ei tule kohale või pole enda ega tühistanud 120 h (5 päeva) enne kursuse algust, siis kursuse aja muutmise hind on 195.- euri.

*Tasuta saab kursuse aega muuta 2 (kaks) korda, selle soovist vähemalt 120 h ( 5 päeva) ette teatades.

* Soetatud kursuse pilet kehtib 12 kuud

* Broneering  kursuse kohale, mille eest ei ole tasutud, kestab 14 päeva, kuid mitte kauem kui 5 päeva enne  kursuse algust.

 

VÄIKELAEVAJUHI KURSUS – PAADIJUHILUBADE KOOLITUS

Väikelaevajuhi tunnistus annab Sulle õiguse olla “Kapten” kogupikkusega kuni 24 meetrisel purje- või mootorlaeval kogu maailma meredel.

Väikelaevajuhi väljaõpe koosneb:
Teoreetiline väljaõpe, 60 akadeemilist tundi 6-7 nädala jooksul, 2 korda nädalas
Laevasõidu praktika, 10 akadeemilist tundi

Kursuse lõpus tuleb sooritada eksam, mis koosneb vähemalt 30 küsimusega testist ja kaarditööst. Test on sooritatud kui õigeid vastuseid on vähemalt 85%. See tähendab, et võib olla 4 viga. Kaarditöö on arvestuslik.

Väikelaeva või jeti juhtimise õigust tõendavat luba või selle duplikaati saab taotleda peale eksami, praktikasõitude sooritamist ning peale vastava teate e-maili teel saamist, maanteeameti e-teeninduse kaudu või maanteeameti esinduses . Riigilõiv 20/26.- eurot.