Väikelaevajuhi kursus VIDEOLOENGUD (24VID-01)

339.00 

Õpid siis kui ise tahad ja eksamile tuled siis kui oled selleks valmis!

Eksamid toimuvad tavaliselt iga kuu Tallinnas ja Tartus.

Eksamiaja saad valida peale kursusele registreerumist.

Praktikatetel soovitame käia ära esimestel võimalustel.  Neid saab teha enne kursuse algust, enne eksamit kui ka pärast eksamit 6 kuu jooksul. Järjekord on vaba.

NB! PRAKTIKA AEGU LISANDUB JOOKSVALT JUURDE NII TALLINNASSE KUI KA TARTUSSE. NEED VÕIB VALIDA KA HILJEM, KUI HETKEL EI OLE SOBIVAT.

Mootorlaeva praktikaid saab teha Tallinnas ja Tartus

Purjelaeva praktikaid saab teha Tallinnas

Mootorlaeva praktika
Purjelaeva praktika
Eesnimi
Perekonnanimi
Isikukood
Telefon
E-mail

SALVESTATUD LOENGUTE vaatamine annab Teile võimaluse õppida igal ajal ja Teile sobivas tempos.

KONSULDATSIOONID

Siiski tuleb meil vähemalt 2 korral kohtuda konsuldatsioonideks Saul Sailingu Tallinna või Tartu klassiruumis, (Pirtia Top korpus 3 / Tartu Ropka tee 6), mis tavapäraselt toimuvad Pirtal teisipäeviti ja Tartus neljapäeviti kell 13.00-16.00. Erikokkuleppel on võimalikud uued konsuldatsioonile kohad ja ajad. Võta meiega ühendust!

Konsuldatsioonidele tuleb eelregistreerida e-maili elmo@puri24.ee teel.

PRAKTIKAD

Samuti tuleb osaleda nii purjelaeva kui ka mootorlaeva praktikal. Praktikatetel soovitame käia ära esimestel võimalustel. Neid saab teha enne kursuse algust, enne eksamit kui ka pärast eksamit 6 kuu jooksul. Järjekord on vaba.

KAARDITÖÖ

Kaarditöö tegemiseks läheb Teil vaja kaarditöö komplekti, mis on saadavl siin: www.tommylyy.com või www.meremaailm.ee

 

Tootekood: 2024-VIDOE-01 Kategooriad: ,

Lisainfo ja tingimused

VÄIKELAEVAJUHI kursuse, eksami ja praktikate aegasid lisandub jooksvalt juurde ja neid on võimalik hiljem ka muuta või ostetud kursust edasi kinkida!

Pärast registreerimist kursusele ja selle tasumist või osalist tasumist aktiveerub  Teie Mugavusõppe konto, mis annab ligipääsu  õppimist lihtsutavatele materjalidele ja testidele veebikeskkonnas.

NB! Praktikatetel soovitame käia ära esimestel võimalustel.  Neid saab teha enne kursuse algust, enne eksamit kui ka pärast eksamit 6 kuu jooksul. Järjekord on vaba.

Erikokkuleppel võimalikud uued ajad ja kohad. Võta meiega ühendust!

KLASSIRUUMIDE ASUKOHAD

VÄIKELAEVAJUHI KURSUSTE JA AEGADE MUUTMISE HINNAD:

Varajasele registreerujale kehtib soodushind:
465.- kuni 2 kuud enne kursuse algust (sisaldab praktikaid ja eksamit)*
480.- kuni 1 kuu enne kursuse algust (sisaldab praktikaid ja eksamit)*
495.- tavahind (sisaldab praktikaid ja eksamit)*

*Kui kursant on registreerinud end praktikale aga ei tule kohale või pole enda aega tühistanud 48 h enne praktika toimumist, siis uue praktika hind on 75.- euri praktika kohta.

*Kui kursant on registreerinud end kursusele aga ei tule kohale või pole enda ega tühistanud 120 h (5 päeva) enne kursuse algust, siis kursuse aja muutmise hind on 195.- euri.

*Tasuta saab kursuse aega muuta 2 (kaks) korda, selle soovist vähemalt 120 h ( 5 päeva) ette teatades.

* Soetatud kursuse pilet kehtib 12 kuud

* Broneering  kursuse kohale, mille eest ei ole tasutud, kestab 14 päeva, kuid mitte kauem kui 5 päeva enne  kursuse algust.

 

VÄIKELAEVAJUHI KURSUS – PAADIJUHILUBADE KOOLITUS

Väikelaevajuhi tunnistus annab Sulle õiguse olla “Kapten” kogupikkusega kuni 24 meetrisel purje- või mootorlaeval kogu maailma meredel.

Väikelaevajuhi väljaõpe koosneb:
Teoreetiline väljaõpe, 60 akadeemilist tundi 6-7 nädala jooksul, 2 korda nädalas
Laevasõidu praktika, 10 akadeemilist tundi

Kursuse lõpus tuleb sooritada eksam, mis koosneb vähemalt 30 küsimusega testist ja kaarditööst. Test on sooritatud kui õigeid vastuseid on vähemalt 85%. See tähendab, et võib olla 4 viga. Kaarditöö on arvestuslik.

Väikelaeva või jeti juhtimise õigust tõendavat luba või selle duplikaati saab taotleda peale eksami, praktikasõitude sooritamist ning peale vastava teate e-maili teel saamist, maanteeameti e-teeninduse kaudu või maanteeameti esinduses . Riigilõiv 20/26.- eurot.